ruletka online

Darmowa Ruletka Online

Spread the love

Niech Twoje serce bije, gdy oglądasz darmowe spiny ruletki online w naszym darmowym symulatorze ruletki! Zagraj w ruletkę online bez depozytu lub wypróbuj wirtualną ruletkę bez pieniędzy i bez pobierania jakiegokolwiek oprogramowania.
Ta darmowa wersja jest idealna nie tylko dla doświadczonych graczy, którzy chcą poprawić swoje strategie i podszkolić się z zasad, ale także dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z ruletką w kasynie i nie znają zasad gry, ale chcą zakwalifikować się do dużych nagród. Zanim zaczniesz, powinieneś wiedzieć, że istnieją 3 rodzaje ruletki: europejska, francuska i amerykańska. Amerykańska ruletka ma 38 pól od 1 do 36, 0 i 00, co odróżnia ją od innych.
Ta modyfikacja oferuje większą przewagę, ponieważ szanse na to, że piłka wyląduje na wybranej przez gracza liczbie są mniejsze. Dlatego też częściej się gra w ruletkę europejską, która jest praktycznie taka sama jak ruletka francuska. Zagraj we wszystkie i zdecyduj, która z nich jest Twoją ulubioną!

Europejska Ruletka

Zagraj w ruletkę za darmo

Najlepsze darmowe gry w ruletkę w 2021 roku
Najlepsze darmowe gry online w ruletkę w tym roku, które nie musisz pobierać, to:

 • Newar Roulette
 • Europejska ruletka opracowana przez Playtech One
 • Amerykańska ruletka
 • Marvel Roulette
 • Mini Ruletka Gra Online
 • Ruletka 3D

Top 5 Ruletek Online

Jedną z ulubionych gier ruletki dla miłośników adrenaliny jest zdecydowanie ruletka online na żywo. W nim krupier – prawdziwa osoba – kieruje grą w czasie rzeczywistym za pośrednictwem transmisji na żywo w Internecie. Czy tracisz tę ekscytującą okazję do wygrania pieniędzy?

 • Prestige Live Roulette
 • Europejska ruletka z wieloma kołami
 • Europejska Ruletka Mobilna Ruletka
 • French Roulette Pro
 • Premium American Roulette

Jak grać za darmo?

Tutaj znajdziesz bonusy do ruletki, które pozwolą Ci zacząć grać za darmo. Pomimo tego, że jest tak dobrze znana, ta kultowa gra kasynowa ma pewne zasady, o których nie każdy wie. Czytaj dalej i pozwól nam pokazać Ci kroki, jak grać w ruletkę online za darmo i osiągnąć swoje wyczyny, wygrywając nagrody i bonus lub dwa! Zanim zaczniemy wyjaśniać, podkreślmy nieco "zasadę obowiązującą w więzieniu". Odbywa się to poprzez obstawianie czerwonej lub czarnej, parzystej lub nieparzystej liczby, ale jeśli kulka wyląduje na zielonym kwadracie (0-00), zakład gracza jest „wstrzymany” i dopiero w kolejnym spinie wygrał lub nie. W przypadku wygranej, gracz otrzymuje połowę stawki. Ponieważ ta funkcja wyrównuje szanse na wygraną i zmniejsza house edge, jest to cecha, którą należy rozważyć przy wyborze miejsca do gry.
Teraz zaczynajmy!

Newar Roulette

Rozpocznij grę klikając na przycisk Spróbuj za darmo; i przygotuj się do rozpoczęcia gry!
Następnie kliknij na przycisk Play, a zostaniesz natychmiast przeniesiony do świata ruletki.
Wybierz swoją ofertę: ogólnie rzecz biorąc, strony oferują wirtualne stawki o łącznej wartości 1000 USD. Minimalny i maksymalny zakład, który możesz postawić podczas gry, wynosi odpowiednio od 0,1 $ do 100 $. Istnieją jednak inne żetony, z których możesz wybierać, takie jak 0,1 $, 1, 5, 10, 25 i 100 $.Umieść swoje żetony na stole: Kiedy już wybierzesz swoje żetony do zakładów, będziesz musiał umieścić je na stole lub poza nim. Kliknij Spin aby rozpocząć grę.
Poczekaj, aby zobaczyć, na jakim numerze wyląduje piłka. Zostanie to wyświetlone zarówno na kole ruletki jak i na stole.

Teraz, aby dowiedzieć się, jak obstawiać zakłady, wyjaśnijmy trochę więcej na temat układu gry: europejska ruletka składa się z 37 numerów od 0 do 36, z naprzemiennym czarnym i czerwonym tłem – z wyjątkiem 0 – ponieważ ma zielone tło. 0 na kole reprezentuje 2,7% przewagi kasyna nad graczami.

Rodzaje zakładów
Stół składa się z dwóch części: wewnętrznej i zewnętrznej. Zakłady mogą być obstawiane po obu stronach. Zewnętrzna część tabeli jest przedstawiona w kolorze zielonym i składa się z pogrupowanych zakładów. Wnętrze stołu do ruletki składa się z siatki oznaczonej numerami od 1 do 36. Każdy z nich ma czarne lub czerwone kółko, w zależności od tego, któremu kolorowi odpowiada dany numer na kole ruletki. Istnieje możliwość wyboru różnych wariantów. Jeśli zdecydujesz się postawić na poszczególne numery, będziesz musiał przewinąć na dany numer i wybrać go.