bitcoin revolution opinie

Bitcoin Revolution: oszustwo czy złoty środek? Przegląd opinii

Spread the love
 1. Czy Bitcoin Revolution działa? Od tygodni nasz dział informacyjny jest zalewany wiadomościami od ludzi, którzy proszą o wyjaśnienie tego systemu. Dylemat jest zawsze ten sam: czy można wierzyć w zyski bez wysiłku, czy nie?
 2. Zacznijmy od tego, że Bitcoin Revolution nie pozwala na zarabianie pieniędzy. W rzeczywistości ci, którzy z niego skorzystali, stracili pieniądze.
 3. W rzeczywistości skuteczne rozwiązania do zarabiania na Bitcoinie, to takie, które dają wymierne wyniki. Chodzi tutaj o brokerów takich jak OBRinvest czy eToro.
 4. W tym artykule przyjrzymy się, dlaczego warto wybrać tych brokerów i nie brać pod uwagę Bitcoin Revolution – systemu, który nie działa, gdy chcemy inwestować w sposób bezpieczny.


Bitcoin Revolution: Co to jest i jak to działa

Bitcoin Revolution

Operacja ta jest operacją “klasyczną”. Musisz zarejestrować się na stronie, a następnie nadchodzi moment wpłaty. Oto krótkie podsumowanie:

 • Rejestrujesz się w systemie (całkowicie za darmo, aby zachęcić jak największą liczbę użytkowników).
 • Musisz wpłacić depozyt początkowy w wysokości 250 euro. Liczba ta, która kilkakrotnie pojawiała się w innych recenzjach, choć stanowi stosunkowo niewielką wartość, pomnożona przez wielu użytkowników, generuje dochód iście milionowy.
 • W tym momencie system pozwoliłby użytkownikowi na pomnożenie wprowadzonego depozytu, bez większego wysiłku i z bardzo wysokim wskaźnikiem sukcesu (wyrażonym przez banery reklamowe).
 • Rzeczywistość jest oczywiście zupełnie inna. Gdy pierwszy depozyt nie powiedzie się, użytkownicy zaczynają nabierać podejrzeń. Według raportów, operator Bitcoin Revolution kontaktuje się z klientem, aby powiedzieć, że problem techniczny uniemożliwił serwerowi ukończenie rejestracji klienta. Jednak dzięki nowemu depozytowi wszystko wróci do normy i będzie działać.

Oczywiście, dla wielu będzie to brzmiało absurdalnie, ale tak jest w rzeczywistości. Niestety, są ludzie, którzy dają się nabrać na te sztuczki i kontynuują wpłacanie depozytu za depozytem, zanim w końcu zdadzą sobie sprawę, że dany system jest po prostu tanią sztuczką.

Bitcoinowa rewolucja a KNF

 • Zacznijmy od poważnego przeanalizowania oszustwa Bitcoin Revolution. KNF, organ ochrony inwestorów w Polsce, wymienił Bitcoin Revolution na swojej stronie internetowej jako nieuczciwą opcję inwestowania w Bitcoina.
 • W rzeczywistości Bitcoin Revolution został również oflagowany przez MFSA, maltański urząd ds. usług finansowych. Zatem możemy już wywnioskować ze wstępnych rozważań, że Bitcoin Revolution nie jest wiarygodną stroną do handlu Bitcoinem.

Bitcoin Revolution: Opinie i Recenzje

Mając na uwadze powyższe, znalezienie pozytywnych referencji jest niemożliwe. Również dlatego, że mówimy o fikcyjnym systemie. W rezultacie, zeznania tych, którzy zostali oszukani i dali upust swojemu gniewowi w Internecie są bardzo liczne. Mamy nadzieję, że te komentarze dotrą do tych, którzy jeszcze się na to nie nabrali i skłonią ich do przemyślenia swoich decyzji.
Nie ma też sensu wierzyć w fałszywe referencje na stronie Bitcoin Revolution. Wszystkie są fikcyjnymi nazwiskami, w połowie zagranicznymi, w połowie polskimi, z przesadnie nieprawdziwymi i często źle przetłumaczonymi komentarzami. Jest jednak kwestia, którą należy tu poruszyć.
Nie znaczy to, że nie można uzyskać interesujących rezultatów na tej platformie handlując Bitcoinem. Po prostu nie można ich uzyskać za pomocą systemów takich jak ten opisany w tym przewodniku.

Najlepsze alternatywy dla Bitcoin Revolution

Na dzień dzisiejszy, ludzi, którzy osiągnęli wyniki z Bitcoinem, można podzielić na dwa rodzaje:

 • Ci, którzy mieli szczęście (lub szczęście) i wierzyli w Bitcoina od początku, kiedy był wart kilka dolarów;
 • Ci, którzy spekulują na rynkach z regulowanymi platformami, handlując Bitcoinem każdego dnia przy zachowaniu całkowitego bezpieczeństwa.

Oczywiście jest to trudniejsza metoda, ale daje dużo więcej satysfakcji i przede wszystkim jest legalna. To my decydujemy kiedy i czym handlować. Na przykład, jeśli spodziewasz się, że cena bitcoina spadnie za kilka dni, możesz po prostu złożyć zlecenie sprzedaży na platformie tradingowej. I odwrotnie – jesli zakładamy, że cena bitcoina pójdzie w górę, wystarczy złożenie zlecenia kupna.
Aby odnieść sukces na rynku Bitcoin, bez wątpienia konieczna jest rejestracja na jednej z najlepszych platform kryptowalutowych regulowanych przez CySEC lub zarejestrowanych przez KNF.
Oczywiście Bitcoin Revolution nie ma żadnej licencji ani autoryzacji, działa w całkowicie nielegalnym środowisku. Należy więc korzystać z regulowanych i autoryzowanych platform handlowych, które chronią przed oszustwami. Organizacje takie jak KNF czy CySec są bardzo rygorystyczne i systematycznie sprawdzają, czy wszystko jest z nimi w porządku.
Spójrzmy zatem, co sprawia, że dane platformy online są tak korzystne i różnią się od systemu Bitcoin Revolution.


eToro

Etoro

Jednym z najlepszych rozwiązań, zapewniającym wygodny automatyczny handel, całkowicie odmienny od systemu Bitcoin Revolution, jest eToro.
Jest to jedna z najlepszych platform tradingowych online w sieci. Ponad 10 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie sprawia, że platforma jest liderem w branży.