bitcoin era opinie

Czy Bitcoin Era to oszustwo? Recenzje, Opinie i komentarze na temat systemu

Spread the love

O PLATFORMIE/OPROGRAMOWANIU BITCOIN ERA

  • Robot
  • Zalety
  • Ocena
  • Odwiedż robota
  • System szybkich płatności
  • Klient usługi 24/24
  • Współpracuje z zespołem regulowanych brokerów
5/5

W tym momencie na podstawie informacji uzyskanych od naszego zespołu doszliśmy do wniosku, że Bitcoin Era jest zaawansowanym i dobrze zaprojektowanym automatycznym Robotem tradingowym, który spełnia zapotrzebowania handlowe milionów użytkowników na całym świecie i nie powoduje żadnych problemów lub spadków wydajności. Charakteryzuje się on tym, że czas reakcji rynku na komunikat jest szybszy i wynosi 0,01 sekundy, co zapewnia jego użytkownikom przewagę.

Bot używa zaawansowanych algorytmów i inteligentnej analizy, aby gromadzić i analizować dane rynkowe zanim przedstawi prognozy dotyczące prawdopodobnej dynamiki cen bitcoinów. Informacje te są wykorzystywane w różnych strategiach tradingowych i służą do realizacji transakcji w imieniu użytkownika, co pozwala mu zarabiać zajmując długie i krótkie pozycje na rynku.

ZAŁOŻYCIEL I ZESPÓŁ BITCOIN ERA

Bitcoin Era

Robbie Ferguson uważa się za mózg tego doskonałego robota handlowego. On jest doświadczonym programistą, który był jednym z pierwszych użytkowników Bitcoin (BTC).

Zaczął od pobrania tokenów na swoim komputerze. Po jakimś czasie, dostrzegł możliwość zarobienia więcej poprzez handel, kiedy giełdy kryptowalutowe zaczęły szybko rosnąć w siłę, a BTC stał się aktywem zbywalnym.

Zbudował zespół wykwalifikowanych programistów i analityków rynków finansowych, w celu opracowania robota, który zautomatyzowałby handel bitcoinami i zaoszczędził użytkownikom czas podczas handlu.

PRZEWODNIK DO TRADINGU AUTOMATYCZNEGO Z BITCOIN ERA

1. Załóż konto darmowe

By założyć konto w Bitcoin Era, należy wejść na oficjalną stronę i wybrać «Załóż konto darmowe». Następnie należy wpisać swoje dane w tym imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu, a następnie kliknąć «Załóż konto». Następnie skontaktuje się z Tobą autoryzowany broker, który pracuje w zakresie Twojej jurysdykcji. Następnie zostaniesz poproszony o podanie dodatkowych informacji, takich jak poziom dochodów netto, miejsce zamieszkania i wcześniejsze doświadczenie w tradingu.

2. Dokonaj wpłaty

Kolejnym krokiem jest dokonanie wpłaty. Minimalna dozwolona kwota to $250. Możesz znaleźć wiele popularnych metod płatności, aby dokonać wpłaty. Więc wybierz metodę, która najbardziej Ci odpowiada. Twój depozyt powinien pojawić się na Twoim koncie natychmiast lub może to trochę potrwać, w zależności od szybkości przetwarzania wybranej przez Ciebie metody.

3. Zacząć handlować

Po zakończeniu transakcji, gdy pieniądze będą już dostępne na koncie Bitcoin Era, można zacząć handlować. Zanim jednak wyruszysz w tę podróż, musisz zweryfikować swoje konto, poprzez załączenie zdjęcia dowodu lub prawa jazdy oraz dokumentu urzędowego, jak na przykład rachunku za media, na którym widnieje Twoje oficjalne imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania. Dokumenty zostaną zweryfikowane i jeśli wszystko jest w porządku, Twój rachunek zostanie potwierdzony w ciągu godziny. Następnie można przejść do ustawień na panelu nawigacyjnym, aby rozpocząć prawdziwe inwestowanie, ustawiając strategię i pozwalając Bitcoin Era zrobić resztę za Ciebie.

TOP 5 ZALET UŻYTKOWANIA BITCOIN ERA

Bitcoin Era osiągnęła przewagę nad swoimi konkurentami, oferując unikalne funkcje, które wyróżniają ją spośród innych. Poniżej omówimy 5 z tych funkcjonalności, które sprawiły, że wielu traderów Bitcoin jest naprawdę zakochanych w tym robocie.

1. Cechy związane z inwestowaniem

Wspaniała platforma tradingowa powinna być prosta i łatwa w obsłudze. Przeciętny trader nie jest zbyt obeznany z technologią, a konieczność radzenia sobie ze skomplikowaną platformą handlową zniechęca wielu użytkowników. Sekret tkwi w łatwości, a to właśnie rozwinęła era Bitcoin. Początkujący traderzy nie mają problemów z korzystaniem z tej platformy, ponieważ jest ona prosta. Jest łatwa w użyciu, ale wydajna, co sprawia, że jest atrakcyjna nawet dla doświadczonych traderów.

2. Konto demo

Po zaakceptowaniu Twojego konta, zostaniesz przekierowany do panelu nawigacyjnego, aby zacząć inwestować na bieżąco. Ale jeśli jesteś początkujący w tradingu, zastanów się nad skorzystaniem z darmowego konta demo, aby zapoznać się z platformą i robotem. Konto to jest również przydatne dla doświadczonych traderów, którzy mogą uruchomić różne strategie handlowe i przetestować je przed rozpoczęciem handlu na poważnie. 

3. Wskaźnik sukcesu / wskaźnik odzysku

Bitcoin Era używa zaawansowanych algorytmów tradingowych, które gromadzą wiele danych o Bitcoin, takich jak wiadomości, nastroje inwestorów i inne czynniki, które mogą wpływać na jego cenę. Dane te są przetwarzane i na ich podstawie tworzone są prognozy dotyczące prawdopodobnego kierunku rozwoju rynku. Informacje te są następnie wykorzystywane do zawierania świadomych transakcji, co skutkuje wysoką skutecznością w porównaniu do manualnego tradingu lub nawet innych mniej wydajnych robotów.

4. Oferty kryptowalutowe

Bitcoin Era obecnie obsługuje wyłącznie transakcje Bitcoin. Skupiając się na BTC, może oferować swoim użytkownikom efektywne usługi. Wśród wielu automatycznych programów tradingowych skupionych na Bitcoin, ten robot jest na szczycie listy pod względem zaangażowania w doskonałość poprzez skupienie się na jednym tokenie.

5. Reputacja

Kolejnym elementem, który wyróżnia Bitcoin Era jest jej doskonała reputacja, której podstawą są lata sukcesywnego rozwoju użytkowników. Prawie nie ma żadnych zarzutów dotyczących bota w sieci, większość osób wypowiada się o nim pozytywnie. Aby upewnić się, że zapewnia to, czego potrzebują użytkownicy, bot oferuje im sugestie, jak ulepszyć usługi, które oferuje, a następnie wdraża najbardziej opłacalne rozwiązania.

JAK ZMAKSYMALIZOWAĆ SWOJE ZYSKI?

Każdy, kto zajmuje się tradingiem, ma jeden cel – zarabiać jak najwięcej pieniędzy. Zautomatyzowane rozwiązania tradingowe takie jak Bitcoin Era ułatwiły osiągnięcie tego celu poprzez automatyzację procesów manualnych, które są czasochłonne i mogą być uciążliwe. Oto 3 istotne uwagi dotyczące zwiększenia zysków za pomocą niniejszego oprogramowania.

  • Zacznij od małego

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z handlem, nie musisz inwestować dużej sumy na początek. Rzeczywiście, istnieje ryzyko związane z tym, że można stracić pieniądze, ponieważ nie ma wiedzy o tym, jak działa trading. Dlatego warto zacząć od małych kwot i stopniowo budować swój kapitał w miarę poznawania branży. Gdy będziesz w tym coraz lepszy, możesz być w stanie zwiększyć swój kapitał początkowy, aby zarabiać jeszcze więcej pieniędzy na inwestowaniu.

  • Prowadzenie ewidencji dla celów podatkowych

W zależności od tego, gdzie mieszkasz, być może będziesz musiał zgłosić swoje dochody do odpowiednich urzędów w swoim kraju, gdy prowadzisz działalność na giełdzie. Dlatego należy szczegółowo rejestrować swoje transakcje, aby zachować przejrzystość, w przeciwnym razie ryzykujesz, że pojawią się kłopoty.

  • Inwestuj tylko taką kwotę, na jaką możesz sobie pozwolić, aby stracić

Inwestowanie to biznes ryzykowny. Dlatego też różni brokerzy, którzy umożliwiają osobom fizycznym handlowanie z wykorzystaniem różnych instrumentów finansowych, umieszczają ostrzeżenia na swoich stronach internetowych. Celem jest zarabianie pieniędzy, ale niestety nawet z automatyzacją opcji handlowych nie masz gwarancji stałego dochodu. Dlatego należy skupić się na inwestowaniu tyle, na ile można pozwolić sobie na stratę.

OPINIE NA TEMAT BITCOIN ERA

Nasz zespół wykrył liczne plotki, że bot został poparty przez kilka celebrytów i pojawił się w niektórych z największych programów finansowych. Próbowali ustalić, czy te twierdzenia są prawdziwe, badając niektóre przeszłe odcinki programów takich jak Dragons Den i Shark Tank. Niestety, nie znaleźli oni żadnej wypowiedzi na temat ery Bitcoina, choć kryptowaluty były wspominane w kilku sezonach.

Sprawdzili również, czy jakieś celebryci poparli bota, sprawdzając przeszłe oświadczenia online od Marka Cubana, Warrena Buffetta i wielu innych influencerów. Podczas gdy wielu wypowiadało się pozytywnie o kryptowalutach i technologii blockchain w ogóle, nie było żadnego konkretnego wsparcia dla bota. Brak takiego uznania nie oznacza jednak, że era bitcoina jest mniej imponująca.

WNIOSKI KOŃCOWE DOTYCZĄCE ERY BITCOINA: CZY JEST TO LEGALNE ROZWIĄZANIE DO ZARABIANIA PIENIĘDZY

Po przeprowadzeniu gruntownych badań, nasz zespół był pod wrażeniem Ery Bitcoin. Zaciekawienie po obejrzeniu wielu opinii na temat tej platformy internetowej zostało potwierdzone. Ich oczekiwania zostały przekroczone, gdy tylko zarejestrowali się i zaczęli korzystać z różnych funkcji bota. Bitcoin Era posługuje się regulowanymi usługami brokerskimi, co pomaga zwalczać oszustwa. Bot posiada również rygorystyczne procedury bezpieczeństwa, aby chronić środki użytkownika przed hakerami, a także szybką obsługę klienta do udzielania odpowiedzi na wszelkie pytania.