bitcoin era opinie

Czy Bitcoin Era to oszustwo? Recenzje, Opinie i komentarze na temat systemu

Spread the love

Od pewnego czasu wielu czytelników pisze do nas z pytaniem, jakie są nasze opinie na temat Bitcoin Era. Stąd potrzeba lepszego zrozumienia, co to jest i dlatego chcieliśmy napisać recenzję tej usługi, która przyciągnęła uwagę tak wielu inwestorów oraz aspirujących traderów.

Czy Bitcoin Era to oszustwo, czy niezawodny sposób na zarabianie pieniędzy? Powiedzmy od razu, że nasza strona nie ma żadnego zaufania do nieuregulowanych rynków, które oferują łatwe pieniądze i Ty również nie powinieneś im ufać.

Aby móc oferować te usługi, firmy muszą posiadać specjalne licencje, których Bitcoin Era nie posiada. Pierwsza wątpliwość dotyczy tego, że jest to system nieuregulowany i już sam ten fakt powinien nas od niego odwieść.

Ufaj tylko regulowanym brokerom, takim jak eToro, o którym porozmawiamy później w specjalnym dedykowanym rozdziale. Już teraz możemy Ci powiedzieć, że możesz wypróbować darmowy rachunek demonstracyjny eToro. Możesz go otworzyć bez wpłaty pieniędzy w ciągu kilku minut, ale co najważniejsze, masz do dyspozycji wirtualne $100,000 do wykorzystania bez ryzyka na wszystkie aktywa na platformie.
Teraz wracamy do recenzji Bitcoin Era, gdzie przedstawimy nasze opinie. Jeśli chcesz zostawić swoją opinię, możesz to zrobić w komentarzu pod artykułem!

Bitcoin Era

BITCOIN ERA TO OSZUSTWO? OSTRZEŻENIE KNF

 • Bitcoin Era została uznana przez wielu ludzi za oszustwo. Nie mamy specjalistycznej wiedzy, aby to potwierdzić, ale możemy swobodnie powiedzieć, że nie ufamy tej usłudze, ponieważ jest w niej zbyt wiele niepewności.
 • KNF ostrzega o Bitcoin Era, który został oflagowany, ponieważ oferuje usługi inwestycyjne bez wymaganych zezwoleń, jak pokazuje poniższy obrazek.
 • Na tej samej stronie KNF znajduje się wiele innych ostrzeżeń dotyczących wielu firm oferujących usługi bez zezwolenia. W pierwszym ujęciu sprawdzenie tej listy jest bardzo korzystne, ale są też inne niedoskonałości Bitcoin Era, na które chcemy zwrócić uwagę.

BITCOIN ERA A IBISZ CZY HOŁOWNIA

W niektórych przypadkach znani ludzie, tacy jak Ibisz czy Hołownia, zostali poproszeni o kontakt przez Bitcoin Era, ale nie skontaktowano się z nimi. Celem Ery Bitcoina było ewidentnie wybicie się, co jest często nadużywane przez tego typu firmy.
Używają zdjęć celebrytów z towarzyszącym im twierdzeniom inwestycyjnym, które są całkowicie sfabrykowane.
Jest to kolejna czerwona flaga, która powinna nas odwieść od Bitcoin Era, ale kontynuujmy nasz raport.
Bardzo wiarygodnym systemem jest Plus500, któremu przyjrzymy się w osobnej sekcji. Naszym zdaniem powinieneś również rozważyć Plus500, który pozwala na otwarcie darmowego konta demo i daje Ci natychmiastowe konto wirtualne o wartości 40 000 EUR do wykorzystania na całej platformie.

CZY BITCOIN ERA DZIAŁA?

 • Możemy powiedzieć, że nie, Bitcoin Era nie działa. W rzeczywistości jego celem jest obiecanie Ci łatwych pieniędzy, ale to nigdy nie nadejdzie.
 • Po pierwsze proszą o 250€ za pierwszy depozyt, obiecując, że za te pieniądze dostaniesz znacznie więcej. Tak się nie stanie.

CZY BITCOIN TO OSZUSTWO?

 • Bitcoin nie jest oszustwem, niestety te programy wykorzystują nazwę Bitcoin do zarabiania pieniędzy od niefortunnych inwestorów.
 • Bitcoin to kryptowaluta, pierwsza i najpopularniejsza na świecie. Kryptowaluty nie są oszustwem, są to waluty cyfrowe, które są alternatywą dla tradycyjnych walut.
 • Handel Bitcoinem lub kupno Bitcoina nie jest wcale naganne, ale jeśli chcesz to zrobić, zachowaj ostrożność i korzystaj z regulowanych brokerów i renomowanych systemów, takich jak

eToro i Plus500.

 • eToro pozwala na zakup Bitcoina lub inwestowanie za pomocą CFD w jego cenę. Plus500 jest brokerem CFD i oferuje możliwość handlu Bitcoinem i innymi aktywami finansowymi za pomocą tego instrumentu pochodnego.
 • Przyjrzyjmy się dwóm brokerom, którzy są wiarygodnymi i niezawodnymi alternatywami dla Bitcoin Era.

ALTERNATYWY DLA BITCOIN ERA: ETORO

 • eToro jest w pełni funkcjonalnym brokerem kryptowalutowym oraz wiarygodną i poważną alternatywą dla Bitcoin Era. Jak wspomniano wcześniej, możesz inwestować w waluty cyfrowe za pomocą kontraktów CFD, ale także kupować Bitcoin i inne kryptowaluty.
 • Lista kryptowalut na platformie eToro z pewnością nie jest krótka. Na przestrzeni lat dodano wiele wirtualnych walut i być może kolejne zostaną dodane w nadchodzących latach!
 • Główną cechą eToro jest niewątpliwie handel społecznościowy, dzięki któremu każdy inwestor może omawiać strategie i wypowiadać się na temat każdego aktywa finansowego na platformie.
 • Inną ciekawą funkcją jest copy trading, gdzie można bezpośrednio kopiować transakcje innych traderów i uczestniczyć w ich wynikach. Oznacza to, że jeśli oni zarabiają pieniądze, Ty będziesz zarabiał, a jeśli oni tracą pieniądze, Ty też będziesz tracił pieniądze, w zależności od kwoty, którą zdecydowałeś się zainwestować.
 • Chcesz przetestować eToro? Dzięki darmowemu kontu demo możesz od razu otrzymać wirtualne 100.000$!